دستگاه SMS Relay :
دستگاه SMS Rellay یكی از محصولات پركاربرد تولیدی مجموعه مهندسی رادشید می باشد كه میتواند به هر دستگاه صنعتی یا خانگی توانایی فرمان پذیری از طریق پیامك از راه دور را اضافه نماید. به گونه ای كه مشتریان با نصب و اتصال این محصول به دستگاه مورد نظر خود می تواند از طریق یك پیامك دستگاه مربوطه را كنترل نماید.
وجود ورودی و خروجی و همچنین پشتیبانی از انواع سیم كارت های رایج در كشور كلیه نیازهای مشتریان این محصول را به خوبی رفع می نماید واتصال آن به دستگاه های مورد نیاز می تواند تاثیر به سزایی تحول بزرگی به ارتباطات از راه دور، كاستن شدید از هزینه های رفت و آمد به مناطق دور و … را در پی داشته باشد.
دو قابلیت عمده این دستگاه توانایی دریافت و ارسال پیامك می باشد كه در كنار قابلیت شناسایی پایه های تحریك شده و فعال نمودن هر یك از خروجی های مورد نظر، محصولی را ایجاد نموده كه به آسانی می تواند خود را متناسب با نیاز مشتری وفق داده و قابلیت مانیتورینگ و كنترل از راه دور را به هردستگاه برقی و الکترونیکی بیافزاید.
قابلیت ها:

  • دارای 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش
  •  قابلیت خاموش و روشن نمودن تمامی وسایل و دستگاههای برقی
  •  دریافت اطلاعات از انواع سنسورهای صنعتی و غیر صنعتی
  •  پشتیبانی از سیم كارت های تمامی اپراتورها ی كشور (همراه اول،ایرانسل،تالیا،اسپادان،رایتل.)
  •  نصب و راه اندازی و استفاده بسیار آسان
  •  وجود رمز عبور جهت افزایش ضریب امنیتی
  •  دارای 4 ورودی و 6 خروجی
  •  قابلیت نصب و استفاده در تمامی نقاط كشور كه تحت پوشش شبكه موبایل می باشد
  •  قابلیت فرمان پذیری انحصاری از شماره سیم كارت های تعریف شده
  • قابلیت شنود صدای محیط با رعایت ضریب امنیت بسیار بالا

برخی كاربردهای دستگاه  SMS Relay Radshid :
–    روشن یا خاموش نمودن دستگاه كشاورزی :
–    برای مثال پمپ آبی را در نظربگیرید كه در فاصله 100كیلومتری از شما قرار دارد و برای روشن یا خاموش نمودن آن می بایست ساعت ها وقت و زمان خود را در جاده بگذرانید یا فردی را استخدام كنید كه به صورت مرتب این كار را در هفته انجام دهد.این در حالی است كه به آسانی می توانید با نصب و استفاده از قابلیت های ارزشمند دستگاه اس ام اس رله رادشید با یك پیامك ساده پمپ آب مربوطه را خاموش یا روشن نمایید.
–    دریافت وضعیت انواع دزدگیرها از طریق پیامك:
برای مثال دزدگیر منزلی را تصور كنید كه شروع به پخش آژیر می كند و همزمان دستگاه SMS رله رادشید به صورت یك پیامك مالك منزل را از این هشدار مطلع می نماید.

مانیتورینگ و كنترل صنعتی از راه دور:
بعضی از پست های برق در مناطق دور و مكان های صعب العبور قرار دارند وجود دستگاه SMS  رله رادشید نعمتی بزرگ جهت كنترل سیستم ها و مانیتور كردن آلارم هایی است كه تا قبل از نصب این دستگاه می بایست توسط پرسنل ویژه طی حضور در آن مكان ها انجام می شده است.
برخی از كاربردهایی كه دستگاه SMS رله كه از طریق پیامك به شما می دهد:
كنترل سیستم های حرارتی و برودتی صنعتی و خانگی
دریافت وضعیت انواع دزدگیر خودرو،منزل و…
دریافت اطلاعات انواع حسگرهای دیجیتالی
فرمان دهی به دستگاههای آبیاری و كشاورزی
كنترل گیت های ورودی و خروجی
كنترل انواع سیستم های برقی در كشورهای همسایه و…

دانلود مشخصات فنی